Kūdikių - vaikų šokių pamokos

Tai pirmoji vaikučio „šokių mokykla“, pagal specialią metodiką, kurią sudarė muzikos, kineziterapijos, šokio sričių profesionalai. Šokis susideda iš muzikos (kuri padeda plėsti emocinį pasaulį) ir judesio (per kurį jis suvokiamas).

Iki 3 metų vaiko smegenyse susiformuoja 1000 trilijonų jungčių ir jei jungtis pakartojama ankstyvoje vaikystėje, ji tampa pastovi. 
Jūs patys stebėsite ir dalyvausite pamokose tai didelis emocinis, kultūrinis, socialinis ir fizinis „indėlis“ jūsų vaiko ateičiai.

Mokslininkai įrodė:

Kai vaikas klausosi muzikos, stiprinamos jo nervų sistemos grandys, kurios naudojamos mokantis matematikos.

Vaikiškos dainos, judėjimas ir muzikiniai žaidimai vadinami „puikia neurologine mankšta“, kuri formuoja vaiko kalbinius, jutiminius, motorinius gebėjimus ir pagrindinius judėjimo įgūdžius.

Ankstyva muzikinė patirtis sustiprina erdvės ir laiko supratimą, palengvina matematinių sąvokų mokymąsi.

Ryšys tarp muzikinio ir erdvinio suvokimo yra labai svarbus, nes erdvinio suvokimo gebėjimai yra abstraktaus mąstymo dalis.

Tyrimai rodo, kad mokyti muzikos vaikus geriausia pradėti nuo pat pirmųjų gyvenimo dienų. Kūdikiai turi gausybę genų ir sinapsių, kurių pagalba jie nuo pat gimimo yra pasiruošę mokytis muzikos. Neurologas iš Harvardo Universiteto, daktaras Markas Tramas, tvirtina, kad leisdami vaikui klausytis muzikos, „pertvarkome“ nervų sistemos grandis. Kaip ir kitos grandys, kurios susiformavo ankstyvoje vaikystėje, grandys skirtos muzikos gebėjimams vystyti, išliks visą gyvenimą.

Kuo anksčiau vaikas supažindinamas su muzikiniu pasauliu, tuo didesnes galimybes jis turi vėliau mokydamasis. O šokti ir muzikuoti vaikai trokšta nuo gimimo. Pažiūrėkite, dar vaikščioti nemokantis, išgirdęs muziką pradeda tūpčioti, linguoti. Neužslopinkime to prigimtinio noro šokti.

Amžiaus grupės:

Mažylių 1 klasė: 0,6 mėn. - 1,5 metų

Mažylių 2 klasė: 1,5 - 2,5 metų

Mažylių 3 klasė: 2,5 - 3,5 metų

Mažylių 4 klasė: 3,5 - 4,5 metų


Registruokite vaikučius jau dabar! Nepamirškite nurodyti registracijos formoje į kurią grupę registruojate ir kurioje salėje jums patogiau lankyti:

Jei turite klausimų skambinkite 861437330


Pamokų treneriai

Pamokų vieta

Gedimino pr. 22, "Kristinoss šokių namai" salėje
Lakūnų g. 24, Ogmios miestas, "Eglės Špokaitės baleto mokyklos" salėje

Vydūno g. 0, Pilaitėje.

Dažniausiai užduodami klausimai

Tvarkaraštis

Kūdikių- vaikų šokiai
Pirmadienis Antradienis Trečiadienis Ketvirtadienis
2,5- 3,5 m. Ogmios miestas
18.30 - 19.15 val.
1.5-2.5 m. Gedim.pr. 22
11.00 - 11.45 val.
0,5 - 1,5 m. "Ogmios miestas"
10.00 - 10.45 val.
-
- - 1,5 - 2,5 m. "Ogmios miestas"
11.00 - 11.45 val.
-